صفحه اصلی » Asustor

مشخصات و ویژگی های کاربردی دستگاه Asustor

چرا ASUSTOR ؟

درپی پیشرفت تجهیزات و داده های دیجیتال و بحث های داغ بازار مبنی بر امنیت داده ها، اکثر برند های رقیب سعی در ارائه و معرفی تجهیزات خود با جدیدترین وبهترین تکنولوژی های روز دنیا دارند. اما Asustor با تکیه بر بیشینه خود که شرکت بنام ASUS می باشد، گوی سبقت را در عرصه فن آوری های دیجیتال از رقیبان خود ربوده است و از جایگاه ویژه ای در رده تجهیزات ذخیره سازی برخوردار می باشد. در اینجا برخی از امکانات این دستگاه را از نظر می گذرانیم :

 • آرامش خاطر با Asustor Nas Server

  آیا دستگاه ذخیره ساز شما نیاز به پشتیبانی مداوم و شبانه روزی دارد؟ آیا شما نگران اطلاعات و داده های ذخیره شده برروی دستگاه ذخیره ساز خود هستید؟ دیگر نگران نباشید! Nas server های Asustor با قابلیت منحصر بفرد بلادرنگ ویا Real time بودن نگرانی شما را از بابت داده های خود برطرف نموده است. این دستگاه می تواند از طریق ارسال ایمیل، SMS و یا علائم هشداردهنده شما را از آخرین تحولات صورت گرفته در دستگاه ذخیره سازتان و یا داده های ذخیره شده و همچنین صحت کارکرد دستگاه مطلع سازد.

 • همزمانی واقعی و بی وقفه در اجرای چندین Task مجزا (Multitasking)

  پیشنهاد انجام همزمان وظایف محوله در ذخیره ساز های Asustor یک راه کار اغوا کننده دررده تجهیزات ذخیره ساز می باشد که به واسطه آن کاربر قادر به اجرای یک نرم افزار جدید به موازات نرم افزار های اجرا شده قبلی می باشد. دستاورد این مشخصه تامل برانگیز اجرای همزمان چندین نرم افزار متفاوت به واسطه نرم افزار ADM و قدرت نامحدود شما در مدیریت کلیه نرم افزار ها و انتخاب گزینه موردنظرتان می باشد.

 • بهره وری از پتانسیل بی نظیر

  امکان نصب نرم افزارهای کاربردی یکی از ویژگی های قابل توجه در مجموعه مشخصات حرفه ای دستگاه های ذخیره سازی می باشد. شما متخصصان حرفه ای می توانید اکثر نرم افزار های پرکاربرد و مورد نیازتان را در دستگاه های Asustor بصورت از پیش نصب شده یافت نماییدکه این تازه آغاز راه کشف امکانات ناشناخته ی این دستگاه می باشد. در مرحله بعدی باهدف تسهیل کارکرد، شما با مجموعه کاملی از نرم افزار ها در بخش مرکزی نرم افزار ها روبرو خواهید شد که می توانید بر حسب درجه ی علاقه مندی و کاربردتان انتخاب و برروی دستگاه ذخیره سازتان نصب نمایید. در واقع وجود بخشی تحت عنوان APP Centralدر این دستگاه علاوه بر بهره مندی از پتانسیل های نامحدود آن، به شما امکان تبدیل این دستگاه به یک NAS شخصی را می دهد.

 • افزایش ظرفیت ذخیره سازی به آسانی یک جابجایی

  آیا قصد گسترش سیستم های خود را دارید؟ آیا زمان ارتقا فرا رسیده است؟ ما به شما Asustor را پیشنهاد می کنیم. به آسان ترین و ساده ترین حد قابل تصور می توانید ظرفیت سیستم ذخیره سازی خود را افزایش دهید. کافیست زمانی که نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتری احساس کردید و قصد تغییر NAS Server را پیدا کردید دستگاه جدید خود را خریداری نموده و زحمت جابجایی هارد ها را به سیستم جدید متحمل شوید. سیستم شما بلافاصله حاضر و قابل بهره برداری خواهد بود.

 • ابر خصوصی، فضایی قابل اطمینان برای ذخیره سازی اطلاعات شما

  امنیت اطلاعات ذخیره شده و به دنبال آن راه کارهایی برای ایجاد بستری ایمن همواره یکی از چالش انگیزترین مباحث می باشد. نگرانی از بابت نگهداری داده ها در هر حوزه ای وجود دارد و هرچه گستره ی اهمیت اطلاعات بیشتر باشد به همان نسبت دامنه ی تهدیداتی که امنیت داده ها را به خطر می اندارد، بیشتر خواهد بود. Asustor با ایجاد فضایی مجازی برای ذخیره سازی داده های شخصی تحت عنوان Asustor Cloud Connect محیطی کاملا ایمن و به دور از هرگونه تهدیدی را برای داده های کاربران خود در نظر گرفته است. با بهره مندی از این تکنولوژی منحصر بفرد شما قادر خواهید بود بواسطه اینترنت برروی گوشی همراه و یا لپ تاپ خود در هر مکانی از کره زمین که هستید فارغ از هر گونه محدودیتی به داده ها و اطلاعات شخصی برروی Nas Server خود دسترسی پیدا کنید.

 • NAS Server همراه همیشگی شما

  عرصه رقابت در تکنولوژی های ذخیره سازی به مرحله ای رسیده است که Nas server را به یک دستگاه قابل حمل همانند گوشی همراه مبدل ساخته است. این ویژگی در پی فراهم نمودن زمینه ای برای دسترسی آسان کاربران به امکانات و داده های موجود در Nas server خود ، امکان نصب نرم افزار هایی کاربردی همچون AiData، AiDownload،AiMaster و AiRemote را به کاربران می دهد.