صفحه اصلی » پلانت

Overview

پیشگام در نوآوری IP
شرکت Planet بعنوان یک تولید کننده جهانی در عرصه محصولات شبکه مبتنی بر IP و ارائه دهنده راهکارهای مناسب برای تجارت های کوچک و متوسط و همچنین برای شرکت ها و بازار تجهیزات SOHO میباشد. کمپانی Planet ، راه حل های نوآورانه ای را در زمینه تجهیزات IP به همراه یکپارچگی اطلاعات و استقرار تصویر ، بر روی طیف گسترده ای از تکنولوژی های شبکه ، طراحی و ارائه نموده است.

Planet در یک نگاه
شرکت Planet ، محصولات پیشرو صنعتی ، قابل اعتماد و مبتنی بر استاندارد شبکه ، و همچنین راه حل هایی جامع برای تامین نیاز مشتری به همراه کاملترین طیف ارائه محصولات با هزینه کم و سود بیشتر را ارائه میدهد. با هدف پیشگام بودن در نوآوری تجهیزات شبکه های کامپیوتری و مخابراتی در بازار جهانی ، Planet انواع محصولات شبکه را طراحی و تولید کرده و راه حل هایی برای دست یافتن به نوآوری های پیوسته را فراهم میکند. با این دیدگاه و عملکرد بر آن وعده میدهیم که این کمپانی همواره پیشرو در تکنولوژی پروتکل مبتنی بر اینترنت (IP) در سراسر جهان باشد و این اثباتی برای تعهدی در نوآوری ، کیفیت ، قابلیت اطمینان و بهره وری می باشد.

سنت نوآوری
کمپانی Planet در سال 1993 توسط گروهی از مهندسین کامپیوتر آزمایشگاه های وانگ تاسیس شد. با تکیه بر تحقیق و توسعه ، تولیدات و تجربیات بازاریابی جهانی از موسسه جهانی علوم کامپیوتر ، Planet تمام انرژی و سرمایه خود را وقف ارائه کیفیت بالاتر و برنامه های کاربردی شبکه مقرون به صرفه برای جلب رضایت نیازهای رو به رشد نهادهای مختلف تجاری ، آموزشی ، مالی ، بهداشت و درمان و دولت کرده است. Planet رسما در بازار بورس اواق بهادار تایوان با کد تجاری 6263 در سپتامبر 2003 ثبت شده است.

تاریخچه نوآوری های تکنولوژی، یک ساختار نیرومند را برای دست یابی به موفقیت های بیشتر و بازدهی بالاتر در شبکه های نسل بعد فراهم میکند. Planet شبکه حرفه ای خود را که مبتنی بر IP است ، از سال 1993 گسترش و رشد داده تا بصورتی کاملا امن ارتباطات تحت شبکه خود را با مشتریانش در سرتاسر جهان برقرار نماید.

محصولات و تکنولوژی ها
Planet به خاطر تخصص فوق العاده و تمرکز بر روی تکنولوژی های مبتنی بر IP خود مشهور می باشد، این شرکت همچنین با ارائه محصولات و راه حل های بسیار یکپارچه و نوآورانه، طیف کاملی از تکنولوژی های شبکه را پوشش داده است. تمام تکنولوژی های محصولات بر اساس مفهوم انرژی ارائه شده اند تا مزایای مشخصی از قبیل صرفه جویی در انرژی ، سهولت در نصب و مقرون به صرفه بودن را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. شرکت Planet برنده جوایز بسیاری در زمینه های صرفه جویی انرژی ، بازدهی بالای محصولات و همچنین راهکارهای حرفه ای در گروههای کاری زیر شده است:

• سوئیچ های شبکه
• انتقال برق بر روی اترنت
• مبدل ها
• شبکه وایرلس
• دوربین های مدار بسته
• تلفن های تحت شبکه
• تجهیزات باند پهن
• امنیت شبکه
• سوئیچ های صنعتی
• تجهیزات خانگی دیجیتال

فلسفه شرکت-استراتژی 3R
Planet راهش را برای رسیدن به سطح بالایی از نوآوری ، و مهم تر از همه ، دست یافتن به منطق و تفکر دراز مدت خود که همان زمان مناسب، محصول مناسب، قیمت مناسب ادامه میدهد. برای تحقق این استراتژی ، ما محصولات مناسب را در زمان مناسب با قیمت مناسب به بازار عرضه می کنیم. Planet برای افزایش رضایتمندی مشتریان در هر دو نیازهای تکنولوژیکی و تجاری تنظیم شده است. در این رابطه ، استراتژی 3R ، کلید موفقیت Planet برای انعکاس فرهنگ سازمانی Planet که پیشرفت روز افزون و نگاه به آینده است میباشد.